Shqipe Hysenaj flet për djalin që dikur i theu zemrën: Ishte mashtrues...

Shqipe Hysenaj flet për djalin që dikur i theu zemrën: Ishte mashtrues...

09:02, 24/01/2021
A+ Aa A-

Ish-konkurrentja e 'Përputhen', Shqipe Hysenaj, ishte së fundmi e ftuar në 'Glamour Zone' me Ester Bylykun.

Ndër të tjera, ajo tregoi për të kaluarën e saj dhe për një nga lidhjet e saj me një djalë, i cili ishte shumë mashtrues, sipas Shqipes.

Gazetarja: Kur ka qenë hera e fundit që dikush të ka thyer zemrën?

Shqipe Hysenaj: Ka ndodhur kur isha 20-vjeçe. Kisha lidhje me një djalë që ishte shumë mashtrues. Ishte i tmerrshëm! Ai më mësoi t'i kapja mashtrimet në ajër. Pavarësisht se e bëja zap, prap nuk hoqi dorë nga mashtrimet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco