Vajzat mësojnë se Serkan ka kancer, të hënën në 'Lule të vetmuara'

Vajzat mësojnë se Serkan ka kancer, të hënën në 'Lule të vetmuara'

08:38, 24/01/2021
A+ Aa A-

Meral mëson se Serkan ka kancer. E tronditur ajo i tregon Songylit.

Vajzat vendosin të mos t’i tregojnë Serkanit që e dinë për sëmundjen e tij.

Meral organizon një festë me pizhama mes vajzash dhe fton dhe Defnen për të mësuar më shumë prej saj.

Defnes nuk i vjen mirë që vajzat e mësuan sëmundjen e Serkanit.

Nga ana tjetër vajzat zbulojnë se edhe Xhemre e dinte por nuk i ka treguar.

Xhemre mëson se vajzat kanë organizuar festë me pizhama dhe i mbetet hatri që nuk e kanë ftuar.

Defne i porosit vajzat të mos qajnë në sy të Serkanit pasi ai nuk dëshiron ta mëshirojnë.

Gynej nuk e merr provimin në universitet ndërsa Xhemre merr notën më të lartë.

Vajzat takohen me Serkanin dhe mundohen të mos bien në sy që e dinë të vërtetën.

Ejlyl ndodhet në rrezik por Ali e shpëton./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco