Lajm i keq për fansat/ Shtyhet për herë të tretë filmi i James Bond

Lajm i keq për fansat/ Shtyhet për herë të tretë filmi i James Bond

10:52, 22/01/2021
A+ Aa A-

“No Time To Die" është shtyrë përsëri dhe adhuruesit do të duhet të presin dhe gjashtë muaj për të parë filmin e fundit të James Bond.

Në faqen e internetit të filmit, thuhet se do të shfaqet globalisht me 8 Tetor.

Filmi ishte planifikuar më parë të dilte në 2 Prill pas vonesave të shumta për shkak të pandemisë.

Filmi, i drejtuar nga Cary Joji Fukunaga, ishte planifikuar fillimisht për t’u shfaqur në Prill 2020, por u shty përsëri në nëntor para se të shtyhej sërish edhe një herë për në Prill 2021.

Filmi i James Bond No Time To Die është shtyrë përsëri përsëri në 8 Tetor 2021 që do të thotë se tifozët do të duhet të presin edhe gjashtë muaj për të.

“No Time To Die” është filmi i 25-të në ekskluzivitetin e Bond dhe shënon paraqitjen e fundit të Daniel Craig si agjent i shërbimit sekret britanik 007. 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco