Disa karaketristika që bëjnë ndryshimin mes grave franceze dhe atyre në të gjithë botën

Disa karaketristika që bëjnë ndryshimin mes grave franceze dhe atyre në të gjithë botën

10:01, 22/01/2021
A+ Aa A-

Gratë franceze kanë qenë prej kohësh të famshme për stilin e tyre unik, të sofistikuar, dhe pamja e tyre femërore admirohet gjithmonë nga gratë e huaja.

Shumë gjëra kanë ndryshuar gjatë shekullit të kaluar, por mënyra se si gratë franceze mbajnë veten e tyre, për sa i përket modës dhe mënyrës, vazhdon të kënaqë mjeshtrat dhe admiruesit e bukurisë femërore.

Bright Side ka studiuar veçoritë e jetesës së grave moderne franceze, dhe këto janë disa nga karakteristikat e tyre:

1. Gratë franceze nuk përdorin injeksione bukurie.

Image

2. Gratë franceze nuk i ndajnë problemet e tyre me të dashurat e tyre.

Image

3. Gratë franceze nuk do të ndjekin kurrë trendet e modës në dëm të shëndetit të tyre.

Image

4. Gratë franceze nuk nxitojnë të martohen.

Image

5. Gratë franceze nuk blejnë rroba të shtrenjta.

Image

6. Gratë franceze nuk do të heqin dorë kurrë nga karriera e tyre, në favor të rritjes së fëmijëve.

Image

7. Grave franceze nuk u pëlqen të pastrojnë dhe të bëjnë pazar.

Image

8. Gratë franceze nuk ndjekin dieta.

Image

9. Gratë franceze nuk largohen nga shtëpia pa një shall në qafë.

Image

10. Gratë franceze nuk i bëjnë thonjtë e tyre në sallone.

Image

11. Gratë franceze nuk hanë në vende të zhurmshme.

Image

12. Gratë franceze nuk kanë turp të mbajnë buzëkuq të ndritshëm gjatë ditës.

Image

13. Gratë franceze me guxim, presin balluke, por nuk u pëlqen të lyejnë flokët.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco