Një dedikim suprizë për të në urën e Bosforit, Tayna: Të dua gjithë jetën...

Një dedikim suprizë për të në urën e Bosforit, Tayna: Të dua gjithë jetën...

09:19, 22/01/2021
A+ Aa A-

Një nga reperet më të njohura dhe më të dashura për publikun, është padyshim reperja Tayna.

Ajo aktualisht është ‘arratisur’ drejt Turqisë ku po kalon disa ditë mjaft të këndshme.

Së fundmi,  ajo ka mrrë një suprizë madhështore në mënyrën më të bukur nga një mike e saj.

Mikja në fjalë, i ka bërë një dedikim reperes, të shkruar në një nga urat më të famshme në botë, atë të Bosforit.

“Sinonim i femrave rebele, guximi për çmenduri, Tayna”, ka shkruar ajo në një anë të urës.

Këtë dedikim, Tayna nuk vonoi ta ndante me ndjekësit, teksa postoi një video në Instagram, ku falenderoi mikeshën e saj.

‘Të dua shumë ton jetën! Suprizq ma t’mirë se kaq, kurrë nuk kam marrë” , ka shkruar reperja.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

Image

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco