Ja çfarë do të ndodhë sot në 'Lule të vetmuara'

Ja çfarë do të ndodhë sot në 'Lule të vetmuara'

08:33, 22/01/2021
A+ Aa A-

Meral takohet me Zehrën dhe i tregon që do të arratiset.

Zehra i merr me forcë Meralit një pjesë të parave.

Meral takohet për herë të fundit edhe me Mertin.

Ajo arratiset nga vendi por Ezhder ka bërë një plan të mirëmenduar.

Ai denoncon në polici arratisjen e Meralit.

Meral arrestohet ndërsa Ezhder gëzohet që plani i tij shkoi më së miri.

Madje ai planifikon të shkojë me pushime me Maxhiden.

Ejlyl dhe Xhemre mësojnë se Meral është arrestuar dhe kuptojnë që Ezhder e ka mashtruar.

Zehra harxhon për qejf paratë që i vodhi Meralit.

Maxhide shkon në vendin ku Ezhder mban Kaderin dhe e zgjidh nga litarët./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco