Dy javë pas eleminimit Ariana shpjegon deklaratën e saj: Në takimin te vila...

Dy javë pas eleminimit Ariana shpjegon deklaratën e saj: Në takimin te vila...

08:02, 22/01/2021
A+ Aa A-

Dy javë më parë, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'.

Ai u shpreh se mes tyre nuk kishte më shumë se tërheqje fizike.

Nga ana tjetër, Ariana tha se ekzistojnë dhe arsye të tjera, të cilat i dinë vetëm ata të dy.

Së fundmi, në një intervistë për "Daily Love Story", Ariana është pyetur për këto arsye.

Ajo ka treguar se në takimin te vila i ka thënë Saimirit se nuk mund të qëndronte në emision, nëse ai kishte vetëm tërheqje fizike.

"Unë e thashë edhe natën e fundit që e prisja eliminimin. Unë jam shumë e besës dhe fjalët e mia nuk do të dalin kurrë nga unë. 

Unë me Saimirin nuk kam patur afrimitet, përveç takimit të gjatë dhe atyre të vogla. Në takimin te vila unë i thashë që, nëse ka vetëm një pëlqim fizik ndaj meje, unë nuk mund të rri të pres trëndafil nga ty sepse nuk më pëlqen", është shprehur ish-konkurrentja. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco