Michael Douglas sheh nipin e tij një muajsh për herë të parë

Michael Douglas sheh nipin e tij një muajsh për herë të parë

11:26, 21/01/2021
A+ Aa A-

Michael Douglas është një gjysh shumë krenar.

 Aktori 76-vjeçar, dy herë fitues i Çmimit të Akademisë, ndau një foto bardh e zi me nipin e tij të dashur në Instagram:

"Është hera e parë që shoh Ryder një muajsh", shkroi ai në rrjetet sociale. 

Ryder është fëmija i dytë i djalit të madh të Michael, Cameron Douglas dhe partneres Viviane Thibes.

Djali 42-vjeçar Cameron dhe Viviane u bënë prindër për herë të dytë në fund të dhjetorit. 

Ata gjithashtu kanë një vajzë 3 vjeçare, Lua. 

Cameron është fëmija i vetëm i Michael dhe ish-gruas së tij Diandra Luker.

Dy fëmijë që kanë lindur nga martesa në vitin 2000 midis Michael dhe Catherine Zeta-Jones janë: Dylan 20 vjeç dhe Carys 17 vjeç.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco