Meral merr vendimin e vështirë dhe jep lamtumirën, sot në 'Lule të vetmuara'

Meral merr vendimin e vështirë dhe jep lamtumirën, sot në 'Lule të vetmuara'

08:42, 21/01/2021
A+ Aa A-

Ezhder dhe Maxhide bëjnë plan të heqin qafe Meralin.

Maxhide mendon se Meral është shkaktar i të gjitha ngjarjeve që kanë ndodhur në shtëpi.

Avokati njofton Meralin se rrezikon sërish burgun.

Ezhder i mbush mendjen Meralit të arratiset jashtë vendit për t’i shpëtuar burgut.

Zehra paralajmëron Meralin se Ezhder do t’ja vjedhë pasurinë nëse ajo largohet.

Meral nuk e dëgjon Zehrën dhe pranon ofertën e Ezhderit.

Ky i fundit e mashtron Meralin duke e bërë të nënshkruajë një dokument.

Meral takohet me Ejlylin dhe Xhemren dhe i jep lamtumirën.

Ato përpiqen ta bindin të mos largohet sepse është e pafajshme por Meral nuk ka zgjidhje./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco