VIDEO/ Modelja s*ksi ndez rrjetin me format trupore

VIDEO/ Modelja s*ksi ndez rrjetin me format trupore

22:47, 19/01/2021
A+ Aa A-

Nicky Gile është një yll i Instagramit dhe modele fitnesi nga Boca Raton, Florida. Që nga ngarkimi i fotos së saj të parë në 2011, Nicky është bërë një sensacion në mesin e fansave të saj.

Fillimisht, Nicky ndoqi Universitetin e Atlantikut në Florida për të studiuar biologji dhe psikologji. Ndërsa dashuria e saj për shëndetin dhe palestrën rritej, ajo filloi të stërvitej në palestër më shpesh.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video teksa shihet në plazh, ndërsa në fokus ka vënë format trupore.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco