Në ditën speciale, gruaja e Kobe Bryant publikon kujtimet më të bukura të familjes

Në ditën speciale, gruaja e Kobe Bryant publikon kujtimet më të bukura të familjes

17:06, 19/01/2021
A+ Aa A-

Më 26 janar bëhet plot një vit nga aksidenti tragjik me aeroplan, i cili i mori jetën Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 personave të tjerë.

Ndërkohë sot vajza më e madhe e të ndjerit, Natalia, feston 18-vjetorin e lindjes. Për t’i uruar asaj këtë ditë të veçantë nëna e Natalias, Vanessa, ka publikuar disa nga kujtimet më të bukura që ato kanë me Kobe.

Në njërën prej fotove, Vanessa shfaqej e ulur në një fushë basketbolli përkrah Kobe dhe vajzës së tyre, që asokohe ka qenë një vogëlushe.

“Të duam shumë! Gëzuar ditëlindjen Natalia, vajza jonë e parë”, ka shkruar Vanessa.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco