Paris Hillton nuk e fsheh dot entuziazmin për këngën e saj në filmin ‘Promising Young Woman’

Paris Hillton nuk e fsheh dot entuziazmin për këngën e saj në filmin ‘Promising Young Woman’

10:13, 18/01/2021
A+ Aa A-

Ndërsa komedia e re e zezë e Carey Mulligan, “Promising Young Woman” po bën  ‘zhurmën e Oskarit’, ajo ka një tifoze të re, bjonden Paris Hilton të Beverly Hills.

Filmi përmban këngën e Hilton, të vitit 2006, "Stars Are Blind", në një skenë ku Mulligan dhe ylli Bo Burnham, bëjnë duet në një farmaci.

Të Premten, Hilton nuk harroi të jepte falenderimin e saj për Mulligan dhe regjisorin Emerald Fennel, i cili gjithashtu shkroi filmin, duke shkruar në rrjetin social Facebook: “Sapo pashë 'Promising Young Woman' E dua!"

Ajo shtoi, "Kënga ime kaq e nderuar dhe krenare #StarsAreBlind ishte pjesë e një filmi kaq të fuqishëm dhe mahnitës. Më pëlqente të shikoja Carey Mulligan dhe Bo Burnham duke e kënduar, kaq lezetshëm, ëmbël dhe romantike ... 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco