Jo një, por dy tatuazhe/ Jonida Vokshi bën dedikimin për vogëlushen e saj

Jo një, por dy tatuazhe/ Jonida Vokshi bën dedikimin për vogëlushen e saj

10:03, 18/01/2021
A+ Aa A-

Prej disa muajsh, aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi është bërë nënë e një vajze, për herë të parë.

Që nga ai moment , Jonida nuk i ka kursyer momentet e ëmbla krah vogëlushes së saj, Emit, duke ndarë me publikun çaste nga mëmësia.

Së fundmi, aktorja ka bërë një tjetër dedikim të ndjerë për Emin, duke gdhendur në trupin e saj, dy tatuazhe, dedikuar vogëlushes.

Njërin nga tatuzhet, Jonida e ka bërë në dorë, ku ka gërmëzuar emrin e vogëlushes, ndërsa tjetrin në shtyllës kurrizorë, ku ka shkruar: "Faleminderit Zot".

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco