Justin Timberlake konfirmon se ai dhe Jessica Biel, janë bërë prindër për herë të dytë

Justin Timberlake konfirmon se ai dhe Jessica Biel, janë bërë prindër për herë të dytë

09:03, 18/01/2021
A+ Aa A-

Justin Timberlake më në fund ka konfirmuar se ai dhe gruaja Jessica Biel, mirëpritën fëmijën e tyre të dytë gjatë verës - një djalë të quajtur Phineas.

Ylli 39-vjeçar, foli rreth jetës si baba i dy fëmijëve gjatë një paraqitjeje virtuale në "The Ellen DeGeneres Show"..

“Ai është i mrekullueshëm dhe kaq i lezetshëm”, pëshpëriti Timberlake. “Por ne jemi të entuziazmuar. Ne jemi të ngazëllyer dhe nuk mund të jemi më të lumtur. Shumë mirënjohës. ”

Çifti kishte arritur ta mbante shtatzëninë një sekret total, ndërsa ata u zhvendosën në Montana me djalin e tyre 5-vjeçar Silas, gjatë pandemisë së koronavirusit.

Dyshja e famshme, e cila u martua në vitin 2012, u kujdes të mbante larg mediave, gjithë këto muaj, portretin e të voglit të tyre.

DeGeneres ishte mes të parëve jashtë familjes së ngushtë, që dëgjoi lajmet.

Image

"Ne ishim FaceTiming dhe ju thatë," Hej, ju doni të dini një sekret? " dhe pastaj Jessica hyri brenda dhe ti i vure dorën në bark. Ju nënkuptuat, 'Unë kam një fëmijë tjetër!' ", kujton ajo.

Timberlake - i cili do të interpretojë gjatë përurimit  të Presidentit të zgjedhur Joe Biden të Mërkurën - tha se djali i madh, Silas, është "jashtëzakonisht i ngazëllyer" për të qenë një vëlla më i madh.

"Tani për tani ai po e pëlqen shumë," tha Timberlake. "Phin nuk mund të ecë akoma ose ta ndjekë, kështu që ne do të shohim se çfarë do të ndodhë."

 

Burimi: pagesix.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco