Kader në rrezik, a do të mund ta gjejnë atë? Këtë javë në 'Lule të vetmuara'

Kader në rrezik, a do të mund ta gjejnë atë? Këtë javë në 'Lule të vetmuara'

08:33, 18/01/2021
A+ Aa A-

Vajzat mësojnë se Kader është gjallë por nuk dinë vendndodhjen e saj.

Edhe pse mësojnë që Kader ndodhet në Shile, ato sërish nuk e gjejnë mikeshën e tyre aty.

Ezhder ka bërë një plan të mirëmenduar.

Ndërkohë Harika e cila di gjithçka pëson një aksident me makinë për faj të Ezhderit.

Maxhide është në gjendje të mjerueshme pas aksidentit të së bijës dhe kërcënon Ezhderin se do i tregojë gjithçka policisë.

Songyl dhe Gynej shpërngulen në shtëpinë e tyre të re dhe janë më të qetë larg Zehrës.

Feride dhe Ali marrin një dosje të re për një ngjarje të tmerrshme.

Meral e mbetur pa asnjë zgjidhje vendos të dëgjojë Ezhderin dhe të arratiset jashtë vendit.

Po me Kaderin ç’do të ndodhë?/revistawho.com

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco