'Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon', habit Genc Salihaj

'Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon', habit Genc Salihaj

13:42, 17/01/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e kaluar ishte i ftuar në ‘Shiko kush luan’ edhe  këngëtari Genc Salihu, i cili nuk ju shpëtoi dot sfidave të programit si dhe pyetjeve pikante.

Në një prej sfidave, Gencit iu risoll në vëmendje roli i tij në filmin “Martesa” ku ai është puthur në buzë me një mashkull, skenë e cila është komentuar shumë nga mediat.

I pyetur se me cilin mashkull tjetër të famshëm shqiptar do e ripërsëriste atë skenë, Genci tha emrin e Ledri Vulës pa u menduar shumë.

Ndërsa ndër të tjera ai tregoi se vite më parë ishte shumë i dashuruar me këngëtaren Ledina Çelo, e cila i pëlqente atij fiziziksht dhe do të donte një skenë erotike me të.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco