Miley Curis në një romancë? Këngëtarja në krah të djalit misterioz

Miley Curis në një romancë? Këngëtarja në krah të djalit misterioz

13:19, 17/01/2021
A+ Aa A-

Miley Cyrus prej vitesh është vënë në qendër të mediave rozë për shkak të romancave të njëpasnjëshme dhe ndarjeve të saj.

Dhe me sa duket, historia vazhdon, pasi së fundmi është parë në krahët e një mashkulli të panjohur.

“The Sun” ka publikuar disa foto, në të cilat Miley shihet duke shëtitur buzë detit, me djalin në fjalë.

Në foto ata shihen të veshur sportive, ndërkohë që fotografojnë pamjen e bukur të detit në Malibu.

Kujtojmë se para disa javësh, Miley u shpreh në një intervistë se dëshiron të krijojë një lidhje të re, por kërkon një njeri të mërzitshëm.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco