Pas shumë vitesh bashkë, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës

Pas shumë vitesh bashkë, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës

08:48, 17/01/2021
A+ Aa A-

Mirjeta Shala, modelja e njohur dhe 'Miss Kosova' i vitit 2013, i ka dhënë fund martesës së saj.

Sipas ‘Prive’ ajo dhe bashkëshorti, i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe kjo është reflektuar edhe në rrjetet socile.

Prej kohësh, çifti nuk ka publikuar foto bashkë dhe nuk shfaqen më në asnjë dalje bashkë.

Kujtojmë, se prej vitesh, Mirjeta dhe ish bashkëshorti kanë jetuar në Amerikë bashkë me djalin e tyre.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco