Vajza e Lorik Canës bën 1 vjeçe,  pamje nga festa

Vajza e Lorik Canës bën 1 vjeçe, pamje nga festa

09:56, 16/01/2021
A+ Aa A-

Një vit më parë ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, dhe bashkëshortja e tij italiane Monika, u bënë prindër për herë të dytë me një vajzë.

Monika solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Enkeleida.

Ditën e djeshme  Enkeleida ka festuar 1-vjetorin dhe prindërit i kanë organizuar një festë shumë të veçantë.

Monika ka ndarë dy foto në rrjete sociale, duke preferuar të mos zbulojë më tepër.

Në fotot në fjalë vihen re tullumbace, vizatime dhe qirinj. Deri më tani, dyshja ende nuk e kanë zbuluar portretin e vogëlushes.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco