Luana Vjollca bën ndryshim në pamjen e saj dhe duket yll

Luana Vjollca bën ndryshim në pamjen e saj dhe duket yll

08:30, 16/01/2021
A+ Aa A-

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj.

 Ajo ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një videoje të publikuar në Instagram.

Luana ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë pëlqyer look-un e saj të ri.

Kujtojmë se moderatorja na shoqëron çdo të shtunë me programin "Shiko kush luan".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco