Ja ku do ta shohim së shpejti Anën

Ja ku do ta shohim së shpejti Anën

08:06, 16/01/2021
A+ Aa A-

Pak kohë më parë, skandali Ana-Arjon bëri bujë të madhe kudo në rrjet dhe në media.

Menjëherë pas kësaj, dy konkurrentët u përjashtuan nga "Përputhen". Së shpejti, Anën do ta shikojmë në një tjetër program "dating".

Në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me "Përputhen", i titulluar "It's my love".

Në një intervistë për "Express Rozë", drejtuesi i këtij emisioni, Kika ka treguar se Ana do t'i bashkohet versionit kosovar.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco