Era Istrefi uron Julian Perretta për ditëlindje dhe na heq çdo dyshim për një lidhje mes tyre

Era Istrefi uron Julian Perretta për ditëlindje dhe na heq çdo dyshim për një lidhje mes tyre

19:56, 13/01/2021
A+ Aa A-

Prej kohësh, këngëtarja e njohur shqiptare Era Istrefi, është përfolur për një romancë të mundshme me Julian Perretën.

Ishin momentet e shumta që dyshja kalonin bashkë, ato që bënë fansat të dyshonin se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se sa thjeshtë shoqëri

Madje, para disa kohësh, këngëtari e quajti Erën “Mbretëresha ime”.

Së fundmi, ishte përsëri vetë Perreta, ai që i hodhi poshtë të gjitha dyshimet, teksa prezantoi të dashurën e tij në një foto, në llogarinë e tij në Instagram.

Por ditën e sotme, Era është kujdesur t’i bëjë urimin më special Julian Perreta-s për ditëlindje, duke ndarë në InstaStory një foto me të.

“Kalofsh ditëlindjen më të gëzuar vëlla! Do të doja të isha në Londër, të festonim së bashku.”- shkruan ajo duke marrë vëmendjen e të gjithë fansave.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco