U përfolën për një lidhje, dalin fotot të Diletta Leottës me Can Yaman në momente private

U përfolën për një lidhje, dalin fotot të Diletta Leottës me Can Yaman në momente private

14:12, 13/01/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme u shkruajt gjatë në mediat italiane dhe jo vetëm që aktori i njohur turk Can Yaman dhe Diletta Leotta ishin në lidhje.

Dhe së fundmi revista e njohur ‘Chi’ ka publikuar foto ku dyshja shfaqen në moment private duke u puthur dhe përqafuar.

Ata kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë, nga ku kanë publikuar edhe foto.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco