Ava Max bëhet brune dhe të gjithë sytë nga ajo

Ava Max bëhet brune dhe të gjithë sytë nga ajo

12:30, 13/01/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare Ava Max, ngelet një nga emrat më të sukesshëm në botën e muzikës.

Ajo njihet për stilin e veçantë-eksperimental dhe pamjen e saj mjaft tërheqëse, por së fundmi, përsëri, Ava Max i bëri të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

Shqiptarja, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koçi, është kthyer në brune dhe këtë look të ri, nuk vonoi ta ndante me ndjekësit, në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshimi ishte drastik, ndaj nuk kaloi pa vëmendje, pasi këngëtarja më parë mbante flokë biondë të çelur.

“E zeza e Amandës”, ka shkruar Ava Max në mbishkrimin e këtyre fotografive, të cilat kanë marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco