Mihrije Braha dhe Naim Abazi mungojnë në emision: Dyshojmë për Covid

Mihrije Braha dhe Naim Abazi mungojnë në emision: Dyshojmë për Covid

23:02, 02/12/2020
A+ Aa A-

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë në një lidhje me “Skype” tek emisioni Rudina ditën e sotme.

Ata nuk kanë mundur të ishin prezentë në studio, pasi për shkak disa simptomave për Covid që Naimi ka ndjerë, janë izoluar në shtëpi dhe po presin rezultatin e tamponit.

Ndërsa Mihrija u shpreh se do vendosë ta bëjë testimin varësisht nga rezultati i ai të Naimit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco