Selena Gomez në lidhje me lojtarin e NBA?

Selena Gomez në lidhje me lojtarin e NBA?

22:00, 02/12/2020
A+ Aa A-

Selena Gomez po përflitet se është në një lidhje dashurie me lojtarin e Miami Heat, Jimmy Butler.

Ylli i popit është parë duke dalë për darkë me Jimmy Butler.

Një burim tha për E! konfirmoi se ajo dhe Butler kanë dalë. Ata në të vërtetë kanë pasur një takim "disa" tani.

Burimi shpjegoi se Gomez, "po i mban të hapura opsionet e saj, por ka qenë në disa takime me Jimmy dhe mendon se ai është një djalë i shkëlqyeshëm".

"Ata u takuan disa herë ndërsa Selena ishte në Neë York City," vazhdoi burimi. "Jimmy e ftoi atë për darkë dhe ata kaluan shumë mirë. Është diçka rastësore dhe ajo është e hapur për të parë se ku shkojnë gjërat, por ende nuk është vendosur".

Në përgjithësi, "ajo aktualisht është beqare por kohët e fundit ka qenë më e hapur për takime".

Lojtari i Heat ka qenë i lidhur me Shay Mitchell pasi të dy u panë duke drekuar së bashku në Beverly Hills në vitin 2016.

Ndërsa këngëtarja e njohur, më parë ka qenë në lidhje me emrat e njohur si: Justin Bieber dhe The Weeknd për gati një vit para se të ndahej në vitin 2017, dhe më pas u lidh shkurtimisht me Niall Horan në vitin 2019/ Burimi:E! News/ Përshtati në shqip:K.H/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco