Fifi tregon arsyet pse zihet me të dashurin: Pse i ke bërë follow?

Fifi tregon arsyet pse zihet me të dashurin: Pse i ke bërë follow?

10:33, 02/12/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Fifi, së fundmi ishte e ftuar në emisionin ‘N’drrimi i natës’, ku foli ndër të tjera dhe për marrëdhënien e saj me të dashurin, të cilit së fundmi i ka kushtuar edhe një tatuazh.

Pjesë e sfidës ‘Haje ose thuaje’ ishte edhe Fifi, ku iu kërkua të listonte tre arsye, të cilat bëhën më shpesh shkak i zënkave mes saj dhe partnerit.

Fifi, pa vonuar shumë, tregoi se arsyet më të shpeshta janë për Instagramin apo mesazhet.

"Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin”, u përgjigj Fifi, duke lënë të kuptohet se në këtë marrëdhënie ajo është xheloze.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco