Rita Ora nis hetimet për të zbuluar se kush e spiunoi në polici

Rita Ora nis hetimet për të zbuluar se kush e spiunoi në polici

09:31, 02/12/2020
A+ Aa A-

Vetëm disa ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, festoi 30 vjetorin e saj.

Mirëpo dikush duket se u ankua për faktin se në këtë festë Rita mblodhi rreth 30 vetë.

Ankesa konsistoi në faktin se sipas tyre këngëtarja kishte thyer rregullat e izolimit duke mbledhur me shumë se 10 persona në kohë pandemie.

Mirëpo, dhe pse Rita kërkoi falje për këtë, duket se është irrituar së fundmi, pasi ajo ka nisur hëtimet për të zbuluar se kush u ankua për festën e saj të 30-vjetorit .

Thuhet se Rita, po dyshon se denoncimin mund ta ketë bërë ndonjë nga miqtë e saj.

Ajo po përpiqet të identifikojë fajtorin, që sipas burimeve, përfshin hedhjen në kurth të këngëtares, shkruan DailyMail.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco