Rihanna në një lidhje me reperin e njohur

Rihanna në një lidhje me reperin e njohur

08:22, 02/12/2020
A+ Aa A-

Rihanna është në një lidhje prej një kohe të gjatë me reperin A $ AP Rocky , sipas një burim për 'PEOPLE'.

Lajmi vjen pasi Page Six shkroi se çifti ishin parë duke darkuar me miqtë  në New York gjatë fundjavës.

Çifti ka ndezur thashetheme për romancë që kur Rih u nda nga i dashuri i saj prej tre vjetësh, miliarderi Hassan Jameel , në janar.

Në korrik, Rihanna paraqiti reperin "Everyday" në fushatën e saj Fenty Skin.

Dyshja u pa gjithashtu duke marrë pjesë në një shfaqje të modës Louis Vuitton në Paris përsëri në 2018.

 

Reperi ka dalë më parë me persona të famshëm si Kendall Jenner në 2017 dhe modelin brazilian Daiane Sodré vitin e kaluar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco