Nora Istrefi shfaqet në super formë, me fustanin me të çara të thella

Nora Istrefi shfaqet në super formë, me fustanin me të çara të thella

07:55, 02/12/2020
A+ Aa A-

Ndonëse kemi disa muaj pa pasur një projekt të ri muzikor nga Nora Istrefi, këngëtarja ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur me një fustan me të çara të shumta përgjatë trupit, e cila ia nxjerr më në pah hiret elegante.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente nga ta.

Ndërkohë Nora i është futur botës së biznesit, të cilën e gjen atë mes Prishtinës dhe Stambollit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco