Mirud u drejtohet ndjekësve, ja pse

Mirud u drejtohet ndjekësve, ja pse

15:19, 01/12/2020
A+ Aa A-

Këngëtari Mirud nuk po ka të ndalur me suksesin e këngës së re.

Ai në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ka hedhur një video, me të cilën bërë një dedikim për ndjekësit e tij, shkruan Syri Kosova.

Këngëtari tha se është i lumtur që projekti i tij ‘Nëse vdes’, ka gjetur pëlqyeshmërinë e publikut shqiptar, duke u dëgjuar me qindra herë.

Kujtojmë që me këngën ‘Nëse vdes’, Mirud po merr pjesë në Festivalin e RTSH-së dhe është një nga pretendentët për të fituar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco