Ishte muza e Federico Fellinit/ Zhvishet në moshën 87 vjeçare aktorja e njohur italiane

Ishte muza e Federico Fellinit/ Zhvishet në moshën 87 vjeçare aktorja e njohur italiane

13:33, 01/12/2020
A+ Aa A-

E mbuluar vetĂ«m nga njĂ« çarçaf i bardhĂ« dhe kĂ«mbĂ«t e hapura nĂ« shtrat, Sandra Milo, 87 vjeç pozon si modele pĂ«r kopertinĂ«n e revistĂ«s ‘Flewid’.

Verbuese dhe sensual si kurrë më parë , aktorja protagonistja e shumë filmave dhe muza e Federico Fellinit, është dëshmia e sharmit të moshës kundër të gjitha llojeve të stereotipave të bukurisë.

Fotoja e aktores që e publikoi vetë është realizuar nga fotografi Chiara Meierhofer Muscara dhe tashmë ka marrë një mori komentesh dhe komplimentesh pozitive.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco