Në pishinë në pikë të natës, aktorja shqiptare feston ditëlindjen

Në pishinë në pikë të natës, aktorja shqiptare feston ditëlindjen

12:06, 01/12/2020
A+ Aa A-

Ajo është bërë 30 vjeçe.

E këtë vit jubilar, aktorja shqiptare Linda Jarani e festoi në një formë shumë interesante, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur fotografi në Instagram ku shihet se festoi në një pishinë të hapur, në këtë ftohtë, në pikë të natës.

Vetëm me bikine, aktorja dhe miket e saj siç dukeshin mjaft të lumtura, njëra pranë tjetrës.

Për Lindën urojmë edhe 100 vite tjera.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco