Victoria Beckham risjell streçet e famshme

Victoria Beckham risjell streçet e famshme

11:04, 01/12/2020
A+ Aa A-

Të gjithë i mbajmë mend streçet "stirrup", të cilat përveçse tepër komode kanë dhe detajin në fund të këmbëve që bën diferencën.

Epo, me sa duket, do t’i sjellim shumë shpejt këto streçe përsëri në sirtarët tanë.

Ishte Victoria Beckham ajo që i risolli dhe siç të gjithë e dimë, nëse i risjell Victoria, i duam të gjithë.

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco