Chloe Sims tërbon rrjetin me të brendshmet s*ksi

Chloe Sims tërbon rrjetin me të brendshmet s*ksi

14:05, 30/11/2020
A+ Aa A-

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të shfaq format bombastike në mediat sociale.

Dhe Chloe Sims dukej shpërthyese të dielën ndërsa vendosi të pozonte me të brendshme pink.

Ylli i TOWIE, la pak vend për imagjinatë me fotot provokuese, ndërsa në plan të parë kishte vendosur gjoksin.

Në fillim të këtij muaji, Chloe nxiti thashethemet e pajtimit me ish-in e saj Pete, ndërsa i uroi atij një ditëlindje të 32-të në një postim të ëmbël në Instagram.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco