Gold AG publikon foton me të birin, prek me fjalët: Të rritesh pranë meje, se mua babai më mungoi

Gold AG publikon foton me të birin, prek me fjalët: Të rritesh pranë meje, se mua babai më mungoi

13:44, 30/11/2020
A+ Aa A-

Më 28 nëntor, reperi kosovar Gold Ag së bashku me bashkëshorten e tij Ermira janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e gëzuar e ka dhënë vetë reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Çifti janĂ« bĂ«rĂ« prindĂ«r tĂ« njĂ« djali tĂ« cilin pĂ«r shkak tĂ« datĂ«s qĂ« ka lindur (28 nĂ«ntor) ata e kanĂ« pagĂ«zuar me emrin Gueril.

Ditën e sotme, Gold G ka publikuar foton e parë me të birin, duke falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar për lindjen e të birit.

Ai gjithashtu uron që i biri të rritet pranë tij, pasi atij i ka munguar babai i tij.

Faleminderit Zot për këtë dhuratë, faleminderit të gjithëve për urimet e shumta që mi keni dërguar për lindjen e djalit, ua kthefsha për të mira e për gëzime.Faleminderit nusja jeme Ermira Shkodra, faleminderit për kujdesin gjinekologe Dardane Ukella Lleshi që e pate nga fillimi deri në fund.

Faleminderit shumë doktor Selman Demolli për respektin e kujdesin e lindjes, faleminderit nga zemra motër e nderume Time Kadrijaj për angazhimin tënd dhe kujdesin për nusen e djalin.Mos e harrofsha asnjë të mirë nga ju e për të mira ua kthefsha.

Zot faleminderit qĂ« na gĂ«zove, Gueril ti m’bane babĂ« e unĂ« do tĂ« rris ashtu siç i ka hije njĂ« prindi, u rritsh pranĂ« meje se mua m’ka munguar baba e ty mos tĂ« mungoftĂ« asgjĂ« nĂ« kĂ«tĂ« jetĂ«.Zoti im jepi shĂ«ndet, dije e le tĂ« jetĂ« i hajrit pĂ«r atdhe e fe ?? 30.11.2020

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco