VIDEO/ Brenda shtëpisë së Albanin dhe Miriam, kartolina e veçantë e festave

VIDEO/ Brenda shtëpisë së Albanin dhe Miriam, kartolina e veçantë e festave

13:36, 30/11/2020
A+ Aa A-

Miriam Cani e Alban Skënderaj kanë ndarë së fundmi me ndjekësit kartolinën më të bukur familjare teksa duket më të plotësuar se kurrë.

Ata shihen së bashku me dy fëmijët e tyre, Ameli dhe Duam. Çifti shihet duke përqafuar dhe puthur dy fëmijët.

“Festat po afrojnë dhe midis kësaj atmosfere të bukur kemi dëshirë që në këto kohë të vështira të ndajmë me ju sa më shumë pozitivitet”, shkruan Miriam Cani, krahas pamjeve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco