Fejohet Renato Mekolli dhe zbulon për herë të parë portretin e partneres

Fejohet Renato Mekolli dhe zbulon për herë të parë portretin e partneres

09:41, 28/11/2020
A+ Aa A-

Në tetor të vitit që lamë pas, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli pranoi se është në një lidhje dashurie.

Që nga ajo ditë, ai nuk ka zbuluar asgjë rreth partneres, por gjërat mes tyre janë mëse serioze.

Mëngjesin e sotëm, Renato ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit.

Ai i ka propozuar për martesë të dashurës në Los Angeles, Kaliforni.

Shefi i kuzhinës ka publikuar një foto ku shihet i ulur në gjunjë para njeriut të zemrës, me unazën në dorë.

Për herë të parë ai ka zbuluar dhe portretin e saj, ndonëse vetëm në profil.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco