Ja çfarë do të ndiqni sot në 'Lule të vetmuara'

Ja çfarë do të ndiqni sot në 'Lule të vetmuara'

08:40, 27/11/2020
A+ Aa A-

Songyl shkakton sherr me Gynejin me qëllim që të ndahet prej tij.

Gynej i kontrollon telefonin Songylit dhe gjen mesazhin e dërguar nga “Mert”.

I përlotur Gynej i kërkon llogari Songylit. Songyl pranon se ka diçka me Mertin dhe ndahet nga Gynej.

Ky i fundit e vuan shumë ndarjen.

Po ashtu Songyl është e detyruar ta bëjë këtë sakrificë duke mos patur zgjidhje tjetër.

Nazan i jep një ilaç për gjumë Serkanit në mënyrë që ta ndalojë t’i bashkohet planit të vajzave.

Gynej kthehet tek shtëpia e nënës.

Sinem pranon të bashkëpunojë me Kemalin në këmbim të një shume parash.

Zehra përpiqet të zbulojë arsyen pse Songyl u nda nga Gyneji.

Songyl kërcënon Zehran me armë./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco