Irkenc Hyka paralajmëron këngë të re

Irkenc Hyka paralajmëron këngë të re

22:59, 26/11/2020
A+ Aa A-

Irkenc Hyka është një ndër këngëtarët më të talentuar të skenës muzikore, shkruan Syri.net Kosova

Ai në rrjetin social ‘Instagram’, ka bërë të ditur se me datën 30 nëntor do të publikon projektin e tij muzikor.

‘Ti të lutem eja dhe më vrit’

‘Ose përqafom ma hiq mërzin!’, janë vargjet që këngëtari i ndahu me fansat e tij, ndërsa ka bashkëpunuar me me Imagine Films.

Kujtojmë se projekti i fundit i Irkencit është ‘Asaj’, dhe numëron 2 milion klikime në kanalin YouTube.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco