‘Leje’, vjen balada e re nga Yll Limani

‘Leje’, vjen balada e re nga Yll Limani

22:38, 26/11/2020
A+ Aa A-

Këngëtari i njohur, Yll Limani ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan Syri.net Kosova.

Projekti i tij muzikor titullohet ‘Leje’, dhe erdhi në versionin audio.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet Ylli, ndërsa për muzikën Fajtjon Miftari, kurse për animacionin e videos është përkujdesur Milan Grundza, shkruan Syri.net Kosova

Kënga është një baladë e radhës e Yllit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco