FOTO/ Ana i tregon të gjitha me bikinit e vogla

FOTO/ Ana i tregon të gjitha me bikinit e vogla

21:48, 26/11/2020
A+ Aa A-

Ana Cheri është e njohur në rrjete sociale, prej fotove provokuese që shpesh ndan me ndjekësit e saj.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram.

Modelja kishte veshur një palë bikini me print zebre, në të cilat vuri në pah format e bujshme dhe pranoi komente të panumërta.

Ana thotë se kaloi kohë të mrekullueshme me shoqet e saj, teksa përshëndet ndjekësit me paraqitje të “nxehtë”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco