FOTO e papublikuar më parë/ Princeshë Diana shfaqet me bikini gjatë një udhëtimi me jaht, 1990

FOTO e papublikuar më parë/ Princeshë Diana shfaqet me bikini gjatë një udhëtimi me jaht, 1990

13:32, 26/11/2020
A+ Aa A-

Kjo foto e rikthimit të Princeshës Diana nga viti 1990 është e mrekullueshme!

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.

Nëkëtë foto shihet princeshë Diana e cila shfaqet me një këmishë ngjyrë lejla dhe syze të mëdha dielli teksa qëndronte në një jaht pranë një djali të vogël që mund të jetë Princ William.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco