Linda Halimi rrit temperaturat teksa pozon me bikini nga Florida

Linda Halimi rrit temperaturat teksa pozon me bikini nga Florida

09:52, 24/11/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Linda Halimi është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.
Nga Linda, nuk  janë të rralla dhe fotografitë provokuese, ku vë në pah format e saj trupore.
Ajo është e vendosur aktualisht në në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku ndau dhe foton e saj të fundit në rrjetet sociale.
Nga Florida, këngëtarja na risolli verën dhe vapën, teksa pozoi me bikini dhe duket mjaft në formë.
Në pak orë, fotot e këngëtares numëruan mijëra pëlqime dhe komente.

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco