Të përlotura/ Këto dy vajza u eliminuan nga ‘Love Story’

Të përlotura/ Këto dy vajza u eliminuan nga ‘Love Story’

09:22, 24/11/2020
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme, dy nga vajzat e 'Love Story’ u larguan përgjithmonë nga formati, pasi nuk morën një trëndafil nga Saimiri.

Bëhet fjalë për Julin dhe Klean.

“Juli dhe Klea më vjen shumë keq jeni vajza të mrekullueshme. Ishte kënaqësi që ju njoha dhe shpresoj që edhe ju ta gjeni princin tuaj”, tha Saimiri.

Ajo çfarë ishte e dukshme, ishte fakti se vajzat u prekën nga ky vendim i Saimirit, madje Klea u përlot teksa kuptoi që rrugëtimit të saj në ‘ Love Story’ i erdhi fundi.

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco