Ju ka marrë malli për shtëpinë e Kevin? Ja si duket ajo sot

Ju ka marrë malli për shtëpinë e Kevin? Ja si duket ajo sot

08:41, 24/11/2020
A+ Aa A-

Të gjithë e kemi parë të paktën një herë në jetë, filmin ‘I vetëm në shtëpi’.

Në prag të festave të fundvitit, ‘I vetëm në shtëpi’ ngelet një nga filmat më të dashur dhe të kërkuar.

Por a ju kujtohet shtëpia e familjes McCallister?

 Epo është pikërisht familja e Kevinit të vogël nga filmi “Home Alone”.

Por kjo shtëpi, në të cilën është xhiruar njëra pjesë në vitin 1990, sot duket krejtësisht ndryshe.

Shtëpia tashmë është pronë e dikujt pasi dikush e bleu atë.

Shtëpia në tulla të kuqe në Winnetka doli në shitje për 2.400.000 dollarë, por është shitur për 1.580.000 dollarë.

Shtëpia është shumë afër liqenit Michigan.

Me fotot e mëposhtme do të kuptoni se si ka ndryshuar shtëpia e Kevin-it të famshëm, ndër vite.

Ishte 

Image

Është

Image

Ishte 

Image

Është

Image

Ishte 

Image

Është

Image

Ishte 

Image

Është

Image

Ishte 

Image

Është

Image

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco