FOTO/ Me bikini buzë pishine, Drita nuk lë vend për imagjinatë

FOTO/ Me bikini buzë pishine, Drita nuk lë vend për imagjinatë

16:35, 23/11/2020
A+ Aa A-

Drita Stublla po vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi të Instagramit.

Së fundmi, në rrjetet sociale, ajo ka hedhur një fotografi ku ka provokuar me paraqitjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për foton ku ajo shihet e veshur vetëm me bikine dhe e tillë dukej shumë seksi.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco