FOTO/ Modelja ‘ndez’ rrjetin me të brendshme s*ksi

FOTO/ Modelja ‘ndez’ rrjetin me të brendshme s*ksi

19:34, 21/11/2020
A+ Aa A-

Cindy Prado është shpallur si një nga vajzat më të nxehta të qytetit nga revista Maxim.

Ajo është bërë e njohur si modele, teksa u shfaq si imazh në revistat të njohura si FHM si dhe teksa punonte në Telemundo.

Së fundmi, bukuroshja ka çmendur rrjetin, teksa ka publikuar një foto mjaft të nxehtë.

Ajo shihet teksa pozon para pasqyrës me të brendshme, ndërsa në plan të parë ka vendosur të pasmet.  

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco