Mbizotëron ngjyra e bardhë/ Elita Rudi hap dyert e shtëpisë

Mbizotëron ngjyra e bardhë/ Elita Rudi hap dyert e shtëpisë

11:36, 21/11/2020
A+ Aa A-

Shumë VIP-a e kanë nisur që tani zbukurimin e shtëpisë për Krishtlindje dhe Elita Rudi është një ndër to.

Moderatorja bukuroshe ka publikuar në Instagram disa pamje pasi përfundoi rregullimin e zbukurimin e shtëpisë dhe duhet thënë që na mrekulloi.

Tavolina e ngrënies, karriget, dekorimet e pemës, janë kombinuar me të njëjtën ngjyrë.

Ndërkohë ambienti i dhomës së ndjenjes është arreduar i gjithi i bardhë, me vetëm një divan ngjyrë tulle.

Kujtojmë që Elita është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do bëhet nënë e një vajze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco