Vetëm për tu dukur si Jennifer Lopez, Luana Vjollca bën shpenzimet marramendëse

Vetëm për tu dukur si Jennifer Lopez, Luana Vjollca bën shpenzimet marramendëse

20:15, 31/10/2020
A+ Aa A-

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca në këtë Halloween ka vendosur të vishet si Jennifer Lopez.

Luana zgjodhi pikërisht fustanin që diva JLo veshi për një ndër daljet e saj më të komentuara të vitit që lamë pas, në pasarelën e firmës më të njohur në botë Versace.

Por, a e dini sa ka kushtuar fustani i saj? Faqja në Instagram Shqip Closet, ka publikuar edhe çmimin marramendës që bukuroshja ka shpenzuar për look-un.

Luana ka veshur fustanin e markës Versace, që kushton plotë 10,000€ dhe këpucët €650.

Epo, sigurisht të dukesh si JLo kërkon punë dhe para... 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tani03/11/2020 14:20

Ku i gjen parate kjo debile???!!!

Shto koment

Denonco